google358b269c7072f8c2.html
 

GRĀMATAS

 

GRĀMATAS IR ĪPAŠAS, ja pastāsta ko tādu, kas ir būtisks, nozīmīgs, paplašina redzesloku, neļauj apmānīt un uzlabo dzīvi

VakaBilde_Ruks_gram.jpg
LVNP_Prieksvaks.jpg
25 gadi sektā

ISBN-978-9934861246

 

„Esam apolitiskas, respektablas, akadēmiskas organizācijas. Ar politiku nenodarbojamies, dziedam vien dziesmas,” tā viņi saka, un tas ir gluži tāpat, kā mafija apgalvotu, ka nodarbojas tikai ar reģionālas olīveļļas tirdzniecību vien.

Kāpēc politiķiem joprojām mūsu acu priekšā tik viegli izdodas graut Latvijas valsti un iedzīvotāju labklājību? Kāpēc tik nervozā aktivitātē uz Valsts prezidenta amatu raujas un tiek bīdīts korporelis Egils Levits, kas pat publiski nekautrējas apgrozīties jau vēsturiski pazīstamās masu slepkavu organizācijas "Lettonia" apskāvienos? Kāpēc Latvijas iedzīvotāji jau gadiem tiek turēti kā ķīlnieki šo "varnešu" alkatībai un cinismam?

Rakstnieks un publicists Māris Ruks, Ph.D., jaunākajā grāmatā "25 gadi sektā" (Rīga, Antava) atklāj rūpīgi slēptu patiesību par tiem, kuri māk izlikties un skaisti runāt, kam Latvija ir vien kā eksperiments ar cilvēku dzīvēm un izdzīvošanas ilgumu, par to, kā viņi to dara un kāpēc viņiem tas tik viegli izdodas. Par tā saucamajām "studentu korporācijām" un vēl par daudz ko citu.

Autora uzdrīkstēšanās ir apbrīnojama, jo viņam lika zvērēt par to visu klusēt, bet viņš drosmīgi un atklāti, balstoties uz savu unikālo pieredzi un arī vēstures materiāliem, to nu pastāsta mums visiem.​.

LATVIJAI NAV JĀBŪT KORPORANTU SEKTU ĶĪLNIECEI.

Māris Ruks

Spēcīga, unikāla grāmata. 35 nedēļas labāko Latvijas grāmatu veikalu topu virsotnēs.

Apgāds Antava

Slēptais, cenzētais, noklusētais vienmēr nāk gaismā. 

Latvijas aktuālie  un arī senākie notikumi, konkrētas personas, viņu rīcība, mērķi, alkatība, zemiska varaskāre, veikla spēja apmuļķot cilvēkus un sabiedrību noveda pie tā, ko piedzīvojam pašlaik.

Spozi_un_tumsarkani_vaks.jpg
Spoži un tumšarkani

ISBN-978-9934861215

Māra Ruka dzeja nav tikai ziņu un notikumu talantīga liriskošana un pacelšana filozofiskā plāksnē. Krājumam cauri vijas arī jutekliski nospriegota mīlestības stīga, tur arī pirmreizīgi latviešu dzejā tik atklāti un pat nesaudzīgi skatītas dažādās ietekmes uz cilvēku dzīvi jau kopš bērnības. Arī cilvēku attiecības ar naudu.

Ruka mīlas jeb attiecību lirika ir uzrunājusi daudzus dzejas cienītājus, komponists Andris Dzenītis 2015. gadā to ietvēra mūzikas ciklā «Vīriešu dziesmas». (Apollo/TVnet)

Arajs.jpg
Arāja komandas Lettonia

ISBN-978-9934826634

Nekas tāds Latvijā vēl nebija noticis. Neko tādu vēsture vēl nebija pieredzējusi. Tam nav noilguma, to neizdzēš laiks. Tas neizbālē gadu ritumā. To labpatīk slēpt, bet, vienreiz ieraudzīts, tas vairs nav apslēpjams. Par Holokaustu Latvijā ir svarīgi runāt daudz plašāk, tāpēc šī grāmat ir izstrādāta kā daiļdarbs ar sižetu, pēc iespējas tuvinot precīzam vēstures aprakstam.

Grāmatā attēlotie notikumi balstīti uz arhīvu u.c. materiāliem, publikācijām, laikabiedru liecībām, kā arī paša autora unikālo un ilgo pieredzi studentu korporāciju vidē.

SGP grvaaks.jpg
Svaiga gaisa plaukstas

ISBN-978-9934826641

 

Cilvēku iemīļota dzeja.

Šī dzejoļu grāmata ir kā svaiga gaisa plaukstas visiem mīlētājiem,

patērētājiem un sērfotājiem. (Apgāds Antava)